Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki konwekcyjne 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki konwekcyjne


Ogrzewanie konwekcyjne

Ogrzewanie konwekcyjne

Ogrzewanie konwekcyjne polega na tym, że energia elektryczna zamieniana jest na ciepło na bieżąco stosownie do potrzeb i tam gdzie jest ono wymagane. W urządzeniach tych oddawanie ciepła odbywa się głównie na zasadzie naturalnej konwekcji (czasem wspomaganej wentylatorem).

zobacz więcej

Grzejniki konwekcyjne AEG

Grzejniki konwekcyjne AEG

Elektryczne ogrzewacze konwekcyjne są wykonywane w dwu wersjach: jako samodzielnie stojące lub tylko do zamontowania na ścianie. Wielu producentów wyposaża jednak grzejniki wolnostojące w dodatkowe uchwyty pozwalające na zamontowanie grzejnika na ścianie obiektu.

zobacz więcej

Grzejniki konwekcyjne AIRÉLEC

Grzejniki konwekcyjne AIRÉLEC

Firma Airelec oferuje innowacyjne, niezawodne i praktyczne elektryczne urządzenia grzewcze, które służą zapewnieniu komfortu cieplnego, bezpieczeństwu użytkowania oraz pozwalają na oszczędność energii. Każde urządzenie jest objęte rygorystyczną kontrolą jakości oraz testowane jednostkowo.

zobacz więcej

Grzejniki konwekcyjne ATLANTIC

Grzejniki konwekcyjne ATLANTIC

Wymagania jakościowe Atlantic są tak wysokie, że często przekraczają poziom wyznaczany przez aktualne normy. Innowacje są efektem wysokich wymagań dotyczących jakości, niezawodności oraz wyposażenia. Wizerunek ten jest owocem nieustannej pracy i poszukiwań najlepszych rozwiązań.

zobacz więcej

Grzejniki konwekcyjne DIMPLEX

Grzejniki konwekcyjne DIMPLEX

Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych. Dzięki doskonałej jakości oraz wykorzystaniu ekonomicznej i ekologicznej technologii, marka ta oferuje klientom zawsze najlepsze rozwiązania. Konwektory marki Dimplex sprawdzają się w każdych warunkach.

zobacz więcej

Grzejniki konwekcyjne ELEKTRA

Grzejniki konwekcyjne ELEKTRA

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Największym priorytetem jest jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów oraz wiodącej pozycji na rynku.

zobacz więcej

Grzejniki konwekcyjne FARHO

Grzejniki konwekcyjne FARHO

Wybór systemu grzewczego nie jest łatwy, taki system zawsze powinien spełniać najbardziej wymagające kryteria w zakresie bezpieczeństwa, ekologii i oszczędności. Produkty firmy FAHRO spełniają wszystkie możliwe wymogi, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem zarówno w domu jak i przemyśle.

zobacz więcej

Grzejniki konwekcyjne GLAMOX

Grzejniki konwekcyjne GLAMOX

GLAMOX oferuje systemy grzewcze obejmujące grzejniki elektryczne listwowe oraz grzejniki elektryczne panelowe. Oferta tego producenta obejmuje również termostaty nagrzejnikowe, ścienne i urządzenia sterujące. Produkty GLAMOX znane są z innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

zobacz więcej

Grzejniki konwekcyjne STIEBEL ELTRON

Grzejniki konwekcyjne STIEBEL ELTRON

Elektryczne ogrzewacze konwekcyjne są wykonywane w dwóch wersjach: stojące lub do zamontowania na ścianie. Wielu producentów wyposaża jednak grzejniki wolnostojące w dodatkowe uchwyty pozwalające na zamontowanie grzejnika na ścianie obiektu, przez co stają się one bardziej uniwersalne.

zobacz więcej
© 2019