Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki konwekcyjne 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki konwekcyjne


Grzejniki konwekcyjne ELEKTRA

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Największym priorytetem jest jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów oraz wiodącej pozycji na rynku.


Zapoznaj się z naszymi katalogami i cennikami

Cennik podstawowy

Cennik przemysłowy

Katalog produktów

Elektra - Adax ulotka

Elektra - Adax katalog

Adax katalog


ADAX GRZEJNIK KONWEKCYJNY VP9/VL9

Bardzo elegancki grzejnik dostępny w dwóch wersjach: panelowy VP oraz listwowy VL. Przystosowany do pracy z trzema typami elektronicznych regulatorów temperatury ET, DT lub RFR. Grzejnik włącza się i wyłącza bezszelestnie. Posiada płynną regulację temperatury w °C. Posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz przewód zasilający zakończony wtyczką.

ADAX NEO

Adax NEO to nasza nowa seria grzejników panelowych. Majš one modny i elegancki design, charakteryzujący się niewielką grubością paneli, i pasują do nowoczesnych wnętrz, których modne kolory tworzą w pomieszczeniach świeże i kreatywne kontrasty. Ogromna, bezkompromisowa dbałość o szczegóły pozwala zrealizować pomysły wzornicze autorstwa Hareide Designmill. Zwracamy pilnie uwagę na wygodę obsługi urządzeń. Czytelne, podświetlone wyświetlacze wskazują temperaturę, zaś elementy sterowania sš umieszczone wysoko i w łatwo dostępnych miejscach. Projektując Adax NEO, staraliśmy się zwracać uwagę na oszczędność energii i ochronę środowiska. Standardem sš mechanizmy obniżania temperatury w ciągu dnia i w nocy, pozwalające uzyskać nawet 25-procentowe oszczędności energii zużywanej na ogrzewanie. Współczesne wymagania w zakresie sprawności energetycznej w połączeniu z nowymi norweskimi przepisami budowlanymi nakazują stosowanie urządzeń grzewczych wyposażonych w automatyczne mechanizmy obniżania temperatury w nocy, co w pełni realizuje Adax NEO, spełniajšc wymóg pożądany również na praktycznie wszystkich rynkach.

© 2019