Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Ogrzewanie elektryczne \ Ogrzewanie podłogowe 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Ogrzewanie elektryczne \ Ogrzewanie podłogowe


Ogrzewanie podłogowe ELEKTRA

Ogrzewanie podłogowe ELEKTRA

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Największym priorytetem jest jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów oraz wiodącej pozycji na rynku.

zobacz więcej

Ogrzewanie podłogowe AEG

Ogrzewanie podłogowe AEG

Maty grzewcze firmy AEG są bardzo cienkie.Dzięki wykorzystanej technologii mają grubość 3mm. Daje to przewagę nad innymi systemami ogrzewania podłogowego zwłaszcza w pomieszczeniach poddawanych renowacji, gdzie poziom podłogi, progi itp. są faktem dokonanym.

zobacz więcej

Ogrzewanie podłogowe PURMO

Ogrzewanie podłogowe PURMO

Ogrzewanie podłogowe zapewnia pionowy rozkład temperatury w pomieszczeniu. Wyższa temperatura przy podłodze, a niższa na poziomie głowy daje optymalny komfort cieplny. Ogrzewanie podłogowe jest szczególnie polecane w pokojach na parterze otwartych na klatkę schodową lub antresolę.

zobacz więcej

Ogrzewanie podłogowe THERMOVAL

Ogrzewanie podłogowe THERMOVAL

Elektryczne ogrzewanie podłogowe jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem w zakresie ogrzewania pomieszczeń. Przy zastosowaniu ogrzewania tradycyjnego z grzejnikami umieszczonymi na ścianach w pomieszczeniu występują duże różnice temperatur. Najcieplej jest pod sufitem, najchłodniej nad podłogą.

zobacz więcej
© 2019