Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki łazienkowe 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki łazienkowe


Grzejniki łazienkowe firmy DIMPLEX

Grzejniki łazienkowe firmy DIMPLEX

Ciepła łazienka o każdej porze - teraz jest to możliwe dzięki grzejnikom łazienkowym Dimplex. Wystarczy tylko jeden ruch ręki. Proste przekręcenie pokrętła lub wcześniejsze ustawienie włącznika zegarowego wystarcza, by Państwa łazienka w krótki czasie stała się przytulna i ciepła.

zobacz więcej

Grzejniki łazienkowe firmy ATLANTIC

Grzejniki łazienkowe firmy ATLANTIC

Wymagania jakościowe Atlantic są tak wysokie, że często przekraczają poziom wyznaczany przez aktualne normy. Innowacje są efektem wysokich wymagań dotyczących jakości, niezawodności oraz wyposażenia. Wizerunek ten jest owocem nieustannej pracy i poszukiwań najlepszych rozwiązań.

zobacz więcej

Grzejniki łazienkowe firmy ELEKTRA

Grzejniki łazienkowe firmy ELEKTRA

ELEKTRA specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Największym priorytetem jest jakość oferowanych produktów. Tylko w ten sposób możliwe jest osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów oraz wiodącej pozycji na rynku.

zobacz więcej

Grzejniki łazienkowe firmy ENIX

Grzejniki łazienkowe firmy ENIX

ENIX jest firmą, która zajmuje się produkującą grzejników. Produkuje drabinkowe grzejniki łazienkowe do centralnego ogrzewania, elektryczne suszarki łazienkowe, grzałki z termostatami do grzejników. Firma stosuje najnowocześniejszy system lutowania miedzią w piecu tunelowym w temperaturze 1100 st. C.

zobacz więcej
© 2019