Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki konwekcyjne 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki konwekcyjne


Grzejniki konwekcyjne AIRÉLEC


Cennik detaliczny Cennik przemysłowy


Grzenik radiatorowy Glassance

Grzejnik radiatorowy płytowy i konwektor w jednym. Styl i elegancja szklanej tafli. Komfort i naturalne ciepło zapewnia szklana płyta grzejna. Oszczędna eksploatacja dzięki cyfrowemu termostatowi i opcji programowania. Dostępne również w kolorze białym. Płyta frontowa z bezpiecznego, przydymionego szkła. Trwała obudowa ze stalowej blachy, pokryta lakierem piecowym w kolorze ciemnobrązowym. Dwa elementy grzejne: oporowy obwód naniesiony na szklaną taflę oraz aluminiowy radiator, tłoczony w kształcie X, zespolony z hermetyczną grzałką - AIRALU Silence.
Komfort i naturalne ciepło zapewnia szklana płyta grzejna.

Dane techniczne

Karta katalogowa


Grzejnik konwektorowy Basic

Grzejnik konwektorowy z termostatem elektromechanicznym o mocy od 500 do 3000 Wat. Element grzejny rurkowy z chromoniklowej stali nierdzewnej, obudowany aluminiowym radiatorem. Automatyczne zabezpieczenia przed przegrzaniem obwodu grzejnego. Podwójna ochrona przeciwporażeniowa. Jakość wyrobów potwierdza znak CE - wyrób produkowany we Francji zgodnie z normami europejskimi. Dodatkowo wyrób posiada polski Certyfikat Bezpieczeństwa (B).

Dane techniczne

Karta katalogowa


Grzejnik konwektorowy Actua

Grzejnik konwektorowy z przewodem sterującym wyposażony w termostat cyfrowy nowej generacji. Ogrzewanie dzięki naturalnej konwekcji. Automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem obwodu grzejnego. Metalowa obudowa z lekko zaokrąglonymi narożnikami. Odporny na wysokie temperatury lakier epoksydowy utwardzany przez polimeryzację. Łatwy w montażu na ścianie.

Dane techniczne

Karta katalogowa
© 2019