Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki konwekcyjne 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Ogrzewanie elektryczne \ Grzejniki konwekcyjne


Grzejniki konwekcyjne DIMPLEX

Dimplex to największy na świecie producent elektrycznych urządzeń grzewczych. Dzięki doskonałej jakości oraz wykorzystaniu ekonomicznej i ekologicznej technologii, marka ta oferuje klientom zawsze najlepsze i najbardziej opłacalne rozwiązania. Konwektory ścienne i przenośne marki Dimplex sprawdzają się w każdych warunkach.

Konwektory ścienne i przenośne marki Dimplex sprawdzają się w każdych warunkach. Ich wytrzymała konstrukcja, wysoka jakość, bezawaryjność a przede wszystkim wydajność i szeroki wybór modeli powodują, że są one tak lubiane i popularne jako funkcjonalny system grzewczy, znakomicie sprawdzający się tak w zastosowaniach domowych jak i komercyjnych.


Zapoznaj się z naszymi katalogami i cennikami

Grzejniki ścienne i stojące DX

Grzejniki stojące RCE

Grzejniki panelowe PLX

Katalog konwektorów PLX i EPX

Pełny cennik produktów firmy DIMPLEX

Cennik elektrycznych urządzeń grzewczych firmy DIMPLEX

Katalog produktów firmy DIMPLEX

Grzejniki panelowe GIRONA

Katalog konwektorów GIRONA i MONTEREYJakość

Dimplex współpracuje ściśle ze specjalistycznymi producentami z branży elektrotechnicznej, sanitarnej i grzejnej. Przy udziale naszego działu planowania obliczane są parametry zapotrzebowania na ciepło oraz opłacalności, aby dokonać optymalnego wyboru w zakresie typu oraz mocy urządzenia grzewczego. Poza pomocą w zakresie instalacji urządzeń, Dimplex oferuje kompletne doradztwo i dobrze rozwinięty serwis.

Pomoc

Klientom, którzy zdecydowali się na nasze urządzenia, służymy pomocą i radą także po dokonaniu zakupu. Nasi wykwalifikowani pracownicy z działu obsługi klientów są zawsze do Państwa dyspozycji.

Wszystkie urządzenia Dimplex oferują sprawdzoną i bezpieczną jakość, potwierdzoną szeregiem certyfikatów. Dimplex to doskonałe rozwiązanie techniczne wynikające z kilkudziesięcioletniego doświadczenia oraz najwyższa jakość potwierdzona 3-letnią gwarancją.

Dane techniczne


Grzejniki konwekcyjne DIMPLEX

Grzejniki konwekcyjne DIMPLEX - PLX
PLX
Grzejniki konwekcyjne DIMPLEX - EPX
EPX© 2019