Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Kominki 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Kominki


Kominki firmy DOVRE

Ogień od początku dziejów towarzyszył człowiekowi dając ciepło, światło i otuchę. Dzisiaj ciepło ognia inspiruje, pobudza refleksje i tworzy przytulny klimat w każdym domu. Nawiązując do tradycji i aby sprostać wymaganiom dnia dzisiejszego proponujemy Państwu norweskie kominki Dovre.

Tradycja

Dovre, to nazwa gór w Norwegii, gdzie zimy są szczególnie srogie i długie. Tam też przez ponad 60 lat rozwijała się i doskonaliła produkcja żeliwnych wkładów kominkowych i pieców.

Jakość

Bazując na długoletnich doświadczeniach Dovre produkuje kominki najwyższej jakości. Stosowane stopy żeliwa gwarantują bezawaryjne ich użytkowanie przez wiele pokoleń. Wszystkie produkty posiadają norweskie atesty SINTEF NBL jak również ISO 9002, DIN 18891, DIN 18895 oraz polskie aprobaty techniczne IGNiG AT/2002-05-18, AT/2002-05-19. Dovre to również jakość użytkowania. Wyroby posiadają popielniki, ruchome ruszty, szyby, zimne uchwyty itp. Firma udziela 7 lat gwarancji na zakupiony towar.

Styl

Aby sprostać oczekiwaniom klientów Dovre oferuje kominki i piece w różnych stylach, wielkościach i funkcjach. Mogą to być wkłady panoramiczne, harmonijkowe i gilotynowe. Piecyki z szybą - "kozy", "kozy" z nadstawkami. Jako paliwo przewidziano drewno i brykiet drzewny. W chwili obecnej w sprzedaży znajduje się ponad 80 modeli różnych wkładów kominkowych i piecyków, co umożliwia Państwu wybór kominka pasującego do każdego wnętrza.

Efektywność

Wszystkie modele Dovre przygotowane są pod względem maksymalnych wydajności ciepła ze zużytego paliwa. Szczelność i regulacja dopływu powietrza do spalania pozwalają na kontrolowane, powolne spalanie. Długość palenia jednorazowego wkładu drewna wynosi nawet 8 godzin. Możliwość rozprowadzania ciepła z kominka do innych pomieszczeń pozwala na całkowite wykorzystanie mocy grzewczej wkładu jak również na równomierne ogrzanie całego domu, nawet do 200m2. W niektórych modelach Dovre stosuje się system dopalania spalin co zwiększa sprawność urządzenia oraz redukuje ilość spalin do atmosfery. Spalając drewno w kominkach Dovre uzyskujemy dużo taniego ciepła i niepowtarzalną atmosferę w domu.


Zapoznaj się z cennikami i katalogami produktów DOVRE

Cennik pieców firmy DOVRE

Cennik wkładów kominkowych firmy DOVRE

Cennik akcesoriów i podstaw firmy DOVRE

Katalog produktów firmy DOVRE

Katalog produktów serii 2170 firmy DOVRE

Katalog produktów serii 2180 firmy DOVRE

Katalog produktów serii Astro firmy DOVRE

Katalog produktów serii Sense firmy DOVRE


Zapoznaj się z ofertą piecy wolnostojących firmy DOVRE w naszym sklepie internetowym

 

Zapoznaj się z ofertą wkładów do zabudowy firmy DOVRE w naszym sklepie internetowym

 


Kominki firmy DOVRE

Kominki firmy DOVRE
Kominki firmy DOVRE
Kominki firmy DOVRE
Kominki firmy DOVRE
Kominki firmy DOVRE
Kominki firmy DOVRE
Kominki firmy DOVRE
Kominki firmy DOVRE© 2019