Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Kominki elektryczne 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Kominki elektryczne


Kominki Stovax - Gazco

Wybierając produkty Gazco masz zagwarantowaną jakość i technologię. Gazco produkuje nowoczesne kominki wiszące i grzejniki tradycyjne, stosując przełomową technologię efektu płomieni. Gazco jest częścią firmy Stovax, oferującą luksusowe wyroby jakimi są piecyki i kominki opalane drewnem i węglem, jak i również gazowe oraz elektryczne.
Gazco posiada certyfikat ISO9001. Nasz rygorystyczny system kontroli jakości zapewnia, że wszystkie urządzenia spełniają Brytyjskie Normy Bezpieczeństwa a także ścisłe wymagania Unii Europejskiej. Wszystkie kominki i piecyki z katalogu posiadają znak CE, co oznacza, że zostały one obiektywnie przetestowane według standardów europejskich.
Nasze laboratoria badawcze i rozwojowe są jednymi z najbardziej zaawansowanych w branży i dają pewność, że każde nowe rozwiązanie techniczne jest obecne w naszych produktach.

W przypadku kominków elektrycznych z efektem płomienia nie jest wymagane użycie komina i przewodów kominowych, wystarczy montaż na ścianie i podłączenie do gniazda elektrycznego.

Bardzo dbamy o to aby nasze piecyki i kominki były konstruowane, testowane i produkowane zgodnie z najlepszymi z możliwych normami jakości i bezpieczeństwa. Wymagamy od naszych przedstawicieli sprzedaży produktów na wysokim poziomie oraz ich instalacji we właściwy sposób zapewniając naszym klientom bezproblemowe użytkowanie i satysfakcje z naszych produków od momentu zakupu. Dlatego nasze produkty są dostępne jedynie u wyselekcjonowanych i doświadczonych sprzedawców, którzy zaprezentują wybrane modele w swoich odpowiednio wyposażonych salonach sprzedaży, omówią z każdym klientem indywidualne wymagania, aspekty techniczne, jak na przykład wyliczenie ilości ciepła dla danego pomieszczenia, jak również właściwie doradzą klinetowi jaki model będzie najodpowiedniejszy dla jego domu. Nasi sprzedawcy będą mogli także udzielić rady w kwestiach instalacji oraz ewentualnego przyszłego serwisowania urządzenia.


Zapoznaj się z naszymi cennikami i katalogami

Cennik nr 1 produktów Stovax & Gazco

Cennik nr 2 produktów Stovax & Gazco

Cennik nr 3 produktów Stovax & Gazco

Katalog produktów (nr 1) Stovax & Gazco

Katalog produktów (nr 2) Stovax & Gazco

Katalog produktów (nr 3) Stovax & Gazco

Katalog produktów (nr 4) Stovax & Gazco

 

Zapoznaj się z ofertą kominków wolnostojących Stovax & Gazco w naszym sklepie internetowym

Zapoznaj się z ofertą kominków do zabudowy Stovax & Gazco w naszym sklepie internetowym

Zapoznaj się z ofertą kominków do montażu ściennego Stovax & Gazco w naszym sklepie internetowym

© 2019