Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Klimatyzatory 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Klimatyzatory


Klimatyzatory

Klimatyzatory ścienne to jednostki tzw. typu split (dwuczęściowe), które łączą w sobie małe wymiary z dużą wydajnością i cichą pracą. Instaluje się je na ścianie w niewielkiej odległości od sufitu. Ich praca jest w pełni zautomatyzowana, a sterowanie odbywa się za pomocą bezprzewodowego pilota. Klimatyzatory ścienne są najpopularniejszymi jednostkami instalowanymi w biurach i mieszkaniach, gdyż charakteryzują się wyjątkową estetyką i bardzo atrakcyjną ceną. Ze względu na swoją popularność posiadają najbardziej ze wszystkich modeli rozbudowaną automatykę. Dzięki temu praktycznie nie istnieją miejsca, w których nie można by zastosować klimatyzatorów ściennych.

Klimatyzatory okienne to jednostki monoblokowe, które umożliwiają centralną dystrybucję powietrza z jednego urządzenia do kilku pomieszczeń jednocześnie. Są to jednostki które nie wymagają długotrwałych prac montażowych, gdyż ich instalowanie ogranicza się wyłącznie do osadzenia w otworze okiennym lub w murze. Urządzenia te cieszą się niezwykła popularnością, gdyż dzięki swej niezwykle atrakcyjnej cenie są dostępne prawie dla wszystkich. W Polsce głównym zastosowaniem klimatyzatorów monoblokowych jest klimatyzowanie pomieszczeń w których nie jest wymagane zachowanie bezwzględnej ciszy. Są to zarówno pomieszczenia biurowe jak i sklepy, kioski, magazyny, itp. Modele okienne są proste w obsłudze, zaś ich wąska obudowa nie zabiera dużo miejsca w pomieszczeniu.


Zapoznaj się z cennikami i katalogami produktów znajdujących się w naszym sklepie

Cennik klimatyzatorów firmy HAIER

Cennik klimatyzatorów firmy VESSER

Klimatyzatory przenośne

Cennik klimatyzatorów firmy TORELL

Klimatyzatory ścienne (typu split)

Cennik klimatyzatorów firmy SAMSUNG

Cennik klimatyzatorów firmy DAIKIN

Klimatyzatory Multi - Split

Cennik klimatyzatorów firmy SAMSUNG

Cennik klimatyzatorów firmy SHARP

Klimatyzatory kasetonowe

Cennik klimatyzatorów firmy SAMSUNG


Zapoznaj się z pełną ofertą klimatyzatorów oferowanych w naszym sklepie internetowym
© 2019