Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Kominki elektryczne 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Kominki elektryczne


Kominki Classic Flame

Grzanie strefowe z kominkami ClassicFlame jest łatwe i oszczędne. Kominki elektryczne nie potrzebują wentylacji i nie tworzą ciągu kominowego, który schładza pomieszczenie w przypadku kominków na gaz i drewno. Ciepłe i czyste powietrze zostaje w pomieszczeniu.

OSZCZĘDNE GRZANIE STREFOWE

Żaden z naszych kominków nie wytwarza sadzy i popiołu, wyłącznie ciepło i świeże powietrze. Osoby mające alergię, chore na astmę, mogą bez obaw cieszyć się powietrzem ogrzanym za pomocą kominków ClassicFlame. Żadne substancje niebezpieczne lub drażniące nie są wytwarzane.

JAKOŚĆ POWIETRZA

Kominki ClassicFlame nie wymagają dodatkowej wentylacji i są łatwe w użyciu. Po rozpakowaniu wystarczy podłączyć do gniazdka i cieszyć się kominkiem.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Kominki elektryczne ClassicFlame pozwalają cieszyć się blaskiem i atmosferą ognia przez cały rok, przez wszystkie pory roku. Wiosną i latem możemy korzystać z kominka bez konieczności grzania, co jest niemożliwe w kominkach na drewno lub gaz.

PRZYJEMNOŚĆ KORZYSTANIA PRZEZ CAŁY ROK

Koniec z rąbaniem i składowaniem drewna. Nie musisz martwić się o odpowiednie zapasy, aby przetrwać zimę, ani wydawać ciężko zarobionych pieniędzy na ich uzupełnianie. Zostaw rąbanie drwalom i usiądz wygodnie przy elektrycznym kominku ClassicFlame.

NIE POTRZEBA DREWNA

Diody LED użyte do wytworzenia efektu płomienia obniżają koszty użytkowania kominka. Żywotność diod LED wynosi aż 100.000 godzin, czyli ponad 11 lat. Pobór energii przez płomień wynosi tylko 11,2W czyli mniej niż grosz na godzinę. Brak rtęci w diodach LED sprzyja redukcji emisji gazów cieplarnianych. Emitując w przybliżeniu 90% mniej ciepła niż zwykła żarówka, diody LED pozostają chłodne w dotyku.

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ I WYDAJNOŚĆ

Brak ognia, niebezpiecznych zapalników i łatwopalnych gazów gwarantuje bezpieczeństwo. Przedni panel szklany nie nagrzewa się.


Zapoznaj się z katalogami i cennikami

Katalog produktów Dimplex ClassicFlame

Cennik produktów Dimplex ClassicFlame
© 2019