Sklep MK Technika Grzewcza i Klimatyzacja \ Ogrzewanie gazowe \ Grzejniki wodne 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sklep internetowy
 

MK Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacji

30 lat doświadczenia!

Kominki elektryczne z

efektem naturalnego płomienia

Inteligentne ogrzewanie pompy ciepła i fotowoltaika!

Sprawdź nas!

Bogaty wybór

klimatyzatorów!

Najlepsze ceny!

Pomyśl o nas ciepło!

Największy wybór pieców akumulacyjnych
w Polsce!

Ogrzejemy wszystko ...

Ogrzewanie gazowe \ Grzejniki wodne


Grzejniki wodne płytowe firmy BRUGMAN

Firma Brugman, produkująca 2 minliony grzejników rocznie, jest jednym z największych producentów grzejników w Europie i ma swoje oddziały w Holandii, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Danii oraz Polsce.
Innowacyjność jest jednym z piorytetów działalności firmy Brugman. Dotyczy to z pewnścią Linii Brugman Casual. Popularne grzejniki płytowe produkowane są w dużych ilościach, a procesy produkcyjne są cały czas monitorowane pod kątem jakości. Firma Brugman oferuje szeroki asortyment wymiarów i typów grzejników tej linii.
Dzięki zastosowaniu wysokogatunkowej stali i optymalnemu pokryciu lakierek firma udziela 6-letniej gwarancji na grzejniki płytowe.

Produkcja i jakość

Firma Brugman Radiaterenfabriek B.V. posiada od roku 987 certyfikat jakości wg ISO 9002, a od roku 2005 ISO 9001 : 2000. Grzejniki są produkowane z walcowanej na zimno blachy stalowej wysokiej jakości:
Grzejniki płytowe Brugman są przystosowane do pracy pod ciśnieniem maksymalnym do 10 bar. Grzejniki działają w instalacji z wodą jako medium grzewczym o temperaturze maksymalnej wynoszącej 110oC.

Produkcja

Grzejniki płytowe produkowane są w 4 nowych, w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych, będących pod stałą kontrolą jakości procesów. Każdy grzejnik poddawany jest w ostatniej fazie produkcji testem szczelności.
 
Przebieg obróbki wykańczającej - obróbka wstępna

Przed gruntowaniem w procesie kataforezy, grzejniki są poddawane czyszczeniu i obróbce wstępnej w nowoczesnym urządzeniu natryskowym do obróbki wstępnej. Następnie grzejniki poddawane są fosforanowaniu, co zapewnia dobre przyleganie podkładu kataforetycznego.

Powierzchnia

Powierzchnia grzejnika jest zabezpieczona przed korozją warstwą fosforanów, pokryta farbą kataforetyczną oraz warstwą utwardzonego epoksydowego lakieru proszkowego.

Zalety

Gwarancja

Na wszystkie grzejniki udzielamy 6-letniej gwarancji na wady fabryczne i materiałowe, pod warunkiem spełnienia odpowiednich wymogów magazynowania, właściwej instalacji oraz użytkowania w stosownych warunkach.

Kolory

Standardowy kolor grzejnika to biały RAL 9010. Grzejniki za dopłatą dostępne są również w innych kolorach z palety Brugman lub na zapytanie w pozostałych kolorach z palety RAL.


Grzejnik standard

Grzejnik płytowy w wersji standardowej charakteryzuje się doskonałą jakością i uniwersalnym zastosowaniem. Grzejnik jest wyposażony w 4 boczne przyłącza 1/2" z gwintem wewnętrznym oraz nakładki mocujące. Dzięki daleko idącym innowacjom obróbki materiału konwekcyjnego oraz kształtowi grzejnika uzyskuje się możliwie najwyższy stopień mocy cieplnej dla każdego rozmiaru.

Grzejnik kompakt

Grzejnik płytowy typu Kompakt wykończony jest ozdobnymi osłonami, górną oraz bocznymi. Wyposażony jest w 4 boczne przyłącza oraz w nakładki mocujące.

Grzejnik Piano-Universal

Grzejnik Piano-Universal posiada płaski front, co nadaje mu nowoczesny i prosty wygląd. Również ten typ grzejnika posiada możliwość podłączenia od dołu i z boku i nie jest wyposażony w nakładki mocujące, co daje możliwość podłączenia go z prawej lub lewej strony.

Grzejnik Higienic-Universal

Grzejnik Higienic-Universal bez osłon i bez konwektorów zalecany jest przede wszystkim do pomieszczeń o podwyższonych wymaganiach higienicznych. Grzejnik wyposażony jest w zestaw przyłączy, dzięki czemu możliwe jest podłączenie dolne i boczne. W tym modelu nie ma nakładek mocujących, co umożliwia podłączenie z prawej lub lewej strony.

Grzejnik Vk-Uniwersalny

Grzejnik Vk-Uniwersalny wykończony jest ozdobnymi osłonami, górną oraz bocznymi. Grzejniki są fabrycznie wyposażone w zintegrowany zestaw przyłączy, dzięki czemu możliwe jest podłączenie dolne i boczne. Ze względu na swój uniwersalny charakter grzejniki nie są wyposażone w nakładki mocujące.


 

 
© 2019